Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Střeva, konečník | Vylučovací soustava

Onko L střeva - tinktura 50 ml

Výrobce: Bylinné kapky   
Dostupnost: skladem

Extrakt z léčivých rostlin pro doplnění účinků přípravku O-stop při působení na nekontrolovatelné dělení buněk ve střevech. Měsíček lékařský má kancerostatický efekt. Hojí vnitřní a vnější záněty díky obsahu antibakteriálních látek, mj. žaludeční vředy a záněty střev. Jitrocel kopinatý je znám svými protizánětlivými účinky na trávicí cesty, korálovec ježatý ovlivňuje imunitu, žaludek, tlusté střevo a neurologické potíže. Zpomaluje průběh autoimunitních nemocí. Rdesno mnohokvěté patří mezi adaptogeny. Má antioxidační účinky a zpomaluje stárnutí. Zlepšuje hormonální činnost. Stimuluje funkci ledvin, čímž čistí krev. Má antivirové a antibakteriální působení. Chrání játra, srdce, užívá se při zánětu tlustého střeva a zácpě. Lékořice lysá obsahuje látky využitelné při léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů a zánětech střev. Působí spasmolyticky, proti virům, bakteriím a plísním, ale i proti alergiím.

Cena: 136,00 Kč  
 ks 

balení: 50 ml

Složení: Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), Korálovec ježatý (Hericium erinaceus), Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra)

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky


zpět


Provozovatel serveru: Voňavý krámek, s.r.o., IČ: 293 86 730
Telefon: 721237800 www.vonavykramek.cz, vonavykramek@seznam.cz

Provozováno na systému PremiumSHOP